Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Goz kırpmak Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Goz kırpmak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Goz kırpmak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Goz kırpmak Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Goz kırpmak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Goz kırpmak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Goz kırpmak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Goz kırpmak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Goz kırpmak Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada birine göz kirptigini veyahut birisinin kendine göz kirptigini Görmek üç sekilde tabir edilir; gizli bir is, Alay etmek, kaza. Bir ihtiyar kadinin kendisine göz kiptigini Görmek, dünyanin kendisine gülecegine, kendisinin bir ihtiyar ka dina göz kirptigini Görmek, dünyaya bagli olduguna, bir genç kadina göz kirptigini Görmek sehvetli olduguna, bir genç kadinin kendisine göz kirptigini Görmek, nefsine hakim olamayacagina delalet eder. Bir toplulukta herkesin birbirine göz kirptiklarini Görmek, halk arasinda gizli bir is döndügüne, taninan bir kisiye göz kirpmak, ondan yardim beklemeye, bir taninmis adamin kendisine göz kirptigini Görmek, o kisi yüzünden islerinin yoluna girecegine, taninmamis birine göz kirpmak ve o kisinin kendisine göz kirpmasi, rüya sahibinin bir adami veya bir adamin rüya sahibine alayli bir sekil le baktigina işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 13 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. EREN diyor ki:

  Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 2. SARP diyor ki:

  Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 3. ALP diyor ki:

  http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini her gün takip ediyorum.

 4. YURDAGÜL diyor ki:

  Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus