Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Hokka Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Hokka Görmek anlamı nedir, Rüyada Hokka Görmek dini rüya tabirleri, İslami rüya tabiri Rüyada Hokka Görmek, Rüyada Hokka Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Hokka Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Hokka Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Hokka Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Hokka Görmek Dini Rüya Tabiri

Varlıklı kadın ve erkeğe, hikmet ve bilgi içeren kitaplara, müjde ve sevince, İçinde inci bulunan hakkası olduğunu Görmek, hizmetçisi ve komşusu olan güzel bir eve sahip olmaya, Kadınlara ait hokka üzüntü ve kedere, Toprak yapılmış ( porselen, seramik vbb.) hokka hizmetçi ve cariyeye, Cam hokka vefasız bir dosta delalet eder.

Rüyada hokka Görmek akilla yorum getirilir. Rüya da bir hokkaya Mürekkep koydugunu Görmek, çocugu olacagina delalet eder. Hokkaya kalemi batirarak yazi yazdigini görenin esiyle geçimi çok düzgün ve mutlu bir hayati vardir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yazi yazacak hokkayi Görmek, ciltli kitaba, Bazen de zengin hanima yahut garip ve bekar kadin için zengin bir erkege tabir edilir. tçine inci ve altin konulan okka müjdedir. Bundan dolayi içinde inci veya mücevher olan bir okkayi Görmek, müjde ve birkaç Gün sonra rüya sahibine gelecek sevinçtir.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 30 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. AYTEKİN diyor ki:

    http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus