Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Horoz Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Horoz Görmek anlamı nedir, Rüyada Horoz Görmek dini yorumu, Rüyada Horoz Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Horoz Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Horoz Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Horoz Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Horoz Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Horoz Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada horoz Görmek cok iyi sayilir. horoz sikintilarin gececegini müjdeler. horoz ayrica güclü elinde türlü imkan bulunan biri olarak ta yorum getirilir.

Rüyada horoz, sevimli bir erkek cocuktur. bir kimsenin Rüyada aldigi horoz, onunla bir adamin arasini bulmaya yorum getirilir. Rüyada horoz gören kimsenin, hikmet sahibi bir kimse veya alimlerin yanlarina gidip gelmekle onlardan cok menfaat görmesine yorum getirilir, denilmistir. kendisinin horoz oldugunu gören yakinda vefat eder. bir horozun gagasiyla kendisini bir veya iki kere vurdugunu gören kimseyi öldürür. horoz, müezzine, yahut hatibe yahut güzel okuyan kimseye yorum getirilir. bazen de horoz kendisi yapmadigi halde iyilikle emreden bir kimseye tabir edilir. bazen de horoz, cok evlenen adama yahut simsara yahut bekciye yorum getirilir. bazi kere horoz, muhtac oldugu seyi nefsi icin tercih eden cömert bir erkege yahut bulduguyla kanaat eden ve nasibi az, sikintisi cok olan kimseye tabir edilir. bir kimse Rüyada bir horoz aldigini görse, o kimsenin erkek bir cocugu olur, yahut bir ev satin alir, yahut bir kaybi geri gelir veya kaybindan haber gelir. civcivler, hizmetcilere yorum getirilir. bir kimse Rüyada kirmizi bir horoza rastgeldigini görse, bir hizmetciden istifade eder. bir horoz ile mücadele ettigini gören kimse, bir kimseyle tartisir. horozdan kendisine istenmeyen bir sey isabet etmisse, o kimseden de kendisine horozdan isabet eden seyin miktarinca kötü gördügü bir sey isabet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 29 Ekim 2013

Bkz.

Yorumlar (2 Yorum)

  1. ÜNAL diyor ki:

    İnternette rüya tabirlerini aradığımda ilk bu siteye ulaşıyorum.

  2. LEYLİFER diyor ki:

    İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus