Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada İane Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada İane Görmek anlamı nedir, Rüyada İane Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada İane Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada İane Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada İane Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada İane Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada İane Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada İane Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada bir topluma veya bir aileye yardim için iane toplandigini Görmek, her zaman size uzanan elleri bos çevirmeyecek kadar cömert bir insan oldugunuza ve etrafinizda bu söhretinizle tanindiginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ianede bulundugunu gören kimse, kötülüklerden tevbe eder. Rüyada ianede bulunmak, zalimlerin isten alinip, adil kimselerin tayin edilmesine yorum getirilir. Rüyada görülen iane, veren kimsenin verdigi seyin miktarina göre degisir. Fazla verilmege müstahak olan bir yere oy verdigini görse, o kimsenin Allah dan ve Hz.Resulullah in söz ve davranislanndan yüz çevirmeye yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 12 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

  1. ORÇUN diyor ki:

    İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

  2. ONGUN diyor ki:

    Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  3. GÜHER diyor ki:

    Rüyanız hayırlı olsun.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus