Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada İçki Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada İçki Görmek anlamı nedir, Rüyada İçki Görmek dini yorumu, Rüyada İçki Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada İçki Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada İçki Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada İçki Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada İçki Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada İçki Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada bir gazinoda içki içtiginizi Görmek yeni islerinizde basarili olacaginiza; sarhos oldugunuzu Görmek, fazla açilip israfa girmemeniz gerektigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada içki Görmek, mesakkatsiz meydana gelen haram maldir, içki içtigini gören kimse büyük günah isler ve genis rizka kavusur, içki kadehi ile içki Içtigini gören kimsenin eline haram mal geçer. Bazilari helal mal geçer demistir. içki akan bir nehri görse, o kimseye dünyada bir fitne isabet eder. içki nehrine girdigini görse, o nehirden nail oldugu miktarca bir fitneye düser. Evlenmeyi ve ortakligi arzu eden kimsenin Rüyada içki görmesi, iyi geçinmeye dair olan anlasmadir. Memurun Rüyada içki içmesi, isinden alinmasidir. Rüyada Su ile kanstinimis içki içmek, bazisi helal, bazisi haram maldir. Bazi tabirciler, bu ortaklik malidir bazilari da, bir kadindan mal alir ve bu mal ile fitneye düser, dediler. Bir kimse içki yapmak için üzüm siktigini görse, devlet hizmetinde büyük islerde bulunur. Meze bulunan içki meclisine davet edildigini gören kimse, cihada ve sehitlik rütbesini kazanmaya davet edilir. Rüyada görülen içki, fitne, ser, düsmanlik ve kizginliga, bazen dert ve hastaliktan sifa bulmaya, Bazen de, delilik ve kendisini hissetmek ve düsünmekten alikoyan bir üzüntü ve keder sebebiyle aklin gitmesine yorum getirilir içki içtigini gören kimse issiz ise bir hizmette istihdam edilir. Yahut fakir ise zengin olur. Bekar ise evlenir. Hasta ise hastaligindan kurtulur. içki, yalan, hezeyan, makbul olmayan söz, sim ifsa ve zinaya yorum getirilir. Bazen de içki, zina eden kadina yorum getirilir. Rüyada içki Görmek anne babaya asi olmaya veya emlaktan bir sey satmaya yahut borçlanmaya yahut mal ve mülkün gitmesine yorum getirilir. Rüyada içki içmek, içenin ahmaklik ve cehaletine yorum getirilir. ölmüs salih bir kimsenin Rüyada içki içtigi görülse, o ölü ahirette nimet içerisindedir. Ancak, hayatta iken içki içen bir ölünün Rüyada içki içmesi hayirli degildir. O ölünün günahkar ve azap içinde bulunduguna yorum getirilir. içki Görmek, evlenmek isteyen kimse için hayra delildir.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 18 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. GÜLİSTAN diyor ki:

    Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

  2. FERAH diyor ki:

    Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus