Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada İdrar Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada İdrar Görmek anlamı nedir, Rüyada İdrar Görmek dini rüya yorumu, Rüyada İdrar Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada İdrar Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada İdrar Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada İdrar Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada İdrar Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada İdrar Görmek İslami Rüya Yorumu

Bakınız; Sidik.

Rüyada idrarı tutamamak, malın ve paranın artacağına, mutlu havadis alacağınıza işaret olarak yorum getirilir. Yol ortasında idrar yapmak hiç ummadığınız bir kişiden bir fenalık geleceğine yorulur. İdrar darlığı zamanla fakirleşeceğine delalet etmiş olur. Şişe içinde idrar, hastane ile ilgili bir durumu bildirir.

İdrar, hastalığın ve kavganın işaretidir. Rüyada idrarınızı yaptığınızı gördüyseniz, uğursuzluk ve özellikle aşk hayatında şanssızlık anlamına gelir.

Hastalığın ve kavganın işaretidir. Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz, bu özellikle aşk hayatında şanssızlık anlamına gelir.

Hastalığın ve kavganın işaretidir. Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz, bu özellikle aşk hayatında şanssızlık anlamına gelir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 18 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. EGEHAN diyor ki:

    İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

  2. TUGAY diyor ki:

    Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus