Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada İgdiş ve beygır Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada İgdiş ve beygır Görmek islami anlamı nedir, Rüyada İgdiş ve beygır Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada İgdiş ve beygır Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada İgdiş ve beygır Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada İgdiş ve beygır Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada İgdiş ve beygır Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada İgdiş ve beygır Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada İgdiş ve beygır Görmek İslami Rüya Tabiri

Ebu Said El Vaiz e göre ; Rüyada igdis veya beygir Görmek insanin cehd ve gayreti ile tabir olunur. Malik oldugu igdis veya beygirin yerde ve Toprakta yuvarlandigini gö ren, mali artarak yüksek rütbe ve itibara erer. Bazilari demislerdir ki: Rüyada igdis ve beygir, zevce ile tevil olunur. Bir igdis veya beygir aldigini gören, büyük serveti olan bir kadin ile evlenir. Bir igdis veya beygiri cima eyledigini gö ren, zevcesine iyilik eder. igdisin bir diger hayvanla cima ettigini ve bunu men edemedigini görenin zevcesi ahlaksiz olur. Igdisinin veya beygirinin kendisini isirdigini görenin zevcesi hiyanet eder. îgdisinin veya beygirinin zayi oldugunu görenin zevcesi digerleri ile münasebette bulunur. Igdisinin veya beygirinin güldügünü görenin zevcesi vefat eder. Igdisinin veya beygirinin çalindigini gören zevcesini bosar. Bir köpegin igdisi veya beygiri üzerine atladigini Görmek, zevcesi ni birinin takip ettigine işaret olarak yorumlanabilir. Beygir veya igdisinin zayif düstügünü Görmek, zevcesinin fakirligine delalet eder. Kirmani ye göre: Güzel ve semiz bir igdise bindigini gören bü yük hayir, menfaat ve saadete erer. Igdisten inmek, düsmek, kuy rugu uzamak ve kisalmak, her türlü hadise, at gibi tabir olu nur. Rivayet edildiğine göre igdis ve beygir Görmek, köle ve hizmetkar ile tevil edilir. Ata binmek adeti olan bir kimsenin igdise veya beygire bindigini görmesi mertebe ve makaminin alçaldigina isaret tir.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 17 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. ARCEM diyor ki:

    Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

  2. DENİZHAN diyor ki:

    Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus