Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Kabak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Kabak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Kabak Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Kabak Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Kabak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Kabak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kabak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kabak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kabak Görmek Dini Rüya Tabiri

Muhterem, saygıdeğer insana, insanlara iyi davranan yönetici, bilgin yahut doktora, Kabak hasta için şifa bulmaya, bir iyiliği başa kakmaya, birini azarlamaya, Kabak yemek berrak zihne, pırıltılı zekaya, Pişmiş kabak yemek, insanın yitirdiği mutluluğununn, itibarının, dini ve maddi dirliğinin geri gelmesine, Tarladan kabak toplamak sıhhat ve iyi geçime, Kabak bazen kedere, sıkıntılı hayata, Çiy kabak yemek tartışmaya, tatsız bir duruma, Sukabağı faydalı bir adama, güzel ve asil yaratılışlı kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çiçek.)

Bu Rüyayı gören kimse, kadri şanı yüksek ve halka hizmet eden ve bilgin bir kişiye işaret olarak yorum getirilir.

Yeşil kabak mal, mülk ve para olarak yorumlanır.

Rüyada kabak Görmek seyahat ile yorum getirilir. Sa kiz kabagi kara yolu ile, Bal kabagi deniz olu ile yolculuk edeceksiniz demektir. Kabak yediginizi Görmek bu yilinizin çok renkli ve faydali geçecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kabak Görmek, itibarli, sanli, insanlara yakin, iyi idareci, alim veya doktor olan bir kimseye işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kabak Görmek, hasta için sifadir. Bunun için kabak, Rüyada görülen pismis seylerin en iyisidir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse, dininden, nefsinden sevgilisinden veya çocugundan kaybettigi bir sey yine kendisine döner. Rüyada kabagi pismeden yedigini gören kimseye, cin tarafindan korku erisir veya bir insanla münakasa eder. Rüyada kabak agacinin gölgesinde oturdugunu gören kimse, halk île iyi geçinir. Bazi tabirciler, kabak agaci, mali olmayan bir fakirdir, dediler. Rüyada kabak tarlasindan kabak topladigini gören kimse, Yunus (A.S.) in kissasina binaen hastaligindan kurtulur. Kabak, basa kakmaga ve azarlamaga işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse, yedigi miktarca bir ilmi ögrenir veya daginik olan seyleri bir araya getirir. Kabak keder, sikinti, dar geçim veya hastaliga ya da hapse işaret olarak yorumlanabilir. Bazen de Rüyada kabak yemek, zihin ve zekanin iyiligine işaret olarak yorumlanabilir. Kabaktan yapilan kaplar hafif ruhlu, faydali, güzel ve yüce kadinlara işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimse Rüyada çig kabak yedigini görse, çekismege ve serre işaret olarak yorumlanabilir. Kap içerisinde olan pismis kabagi yese, üzüntü ve kedere işaret olarak yorumlanabilir. Eger yedigi pismis kabak, kap içerisinde degilse, rizka, bazen de kaybettigi seyi bulmaga işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada kabak Görmek; hasta ise sağlığına kavuşmaya, fazla mala, murada ermeye işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 20 Ekim 2013

Bkz.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. FÜRUZAN diyor ki:

    Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus