K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kaburga kemıgı Görmek

0

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Kaburga kemıgı Görmek anlamı nedir, Rüyada Kaburga kemıgı Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Kaburga kemıgı Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Kaburga kemıgı Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Kaburga kemıgı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kaburga kemıgı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kaburga kemıgı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kaburga kemıgı Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada kaburga kemiklerinin büyüyerek üzerindeki etlerinin kalinlastigini Görmek, rizk ve berekete; hasta ise iyilesecegine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kaburga kemiklerinin olmadigini Görmek, ev halkindan birisinin vefat edecegine delildir. Rüyada kaburga kemiklerinden birini yedigini Görmek evin den bir kimsenin gidecegine veya bahçesinden bir kaç agacin kesilecegine, yahut üzerindeki elbiselerinden birisinin yirtilip yok ola cagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kaburga kemikleri, kadinlardir. Kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen seyin tabiri o seyin kadinlarda meydana gelmesidir. Bazen de kaburga kemikleri rütbe ve yasta farkli dostluk, sevgi ve birbirlerine uygun olan Aile ve akrabalara işaret olarak yorumlanabilir Kaburga kemikleri gizli islere, dokumacilik için gerekli aletlere işaret olarak yorumlanabilir. Kaburga kemikleri, sineye çekilecek iskence, mesakkat, lezzet ve azaba işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kaburga kemiklerinin deri altindan disariya çikmis olduklarini gören kimseye yapilacak iskence ve siddetten korkulur. Rüyada kaburga kemiklerinin büyüdügünü veya kemiklerin üzerindeki et ve derinin kalinlastigini görse, rizka, sismanlamaya ve hastaliktan sifa bulmaya işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kaburga kemiklerinin yok oldugunu gören kimse uyaniklik halinde aile yahut mal ve çocuktan kaburga kemiklerinin isaret ettigi kimseleri kaybolur. Bazen bu rüyayi gören hatali bir is yapar. Bazen de bu rüya yaslanmaktan veya hastaliktan belinin bükülmesine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kaburga kemiklerinden yedigini gören kimse aile ve akrabalarina yük olur veya evinin agaçlarini ya da kendisini soguk ve sicaktan örten elbise v.s. seylerini satar.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Pardesu Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çamurdan Birşey Yapmak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir