Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Kaçmak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Kaçmak Görmek anlamı nedir, Rüyada Kaçmak Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Kaçmak Görmek, Rüyada Kaçmak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Kaçmak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kaçmak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kaçmak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kaçmak Görmek İslami Rüya Yorumu

Yanlış ve günahlı yoldan Allah ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete; Düşmandan kaçmak güvende olmaya, Ehil olan kimselerin bir şeyden kaçması yetkili bir mevkiye geçmeye, Herhangi bir korku ve ürperti duymaksızın kaççtığını Görmek vefat etmeye, Askerin cepheden kaçması galibiyete, kafirin kaçması hezimete uğramaya delalet eder.

Çok önemli bir tehlike veya kavgadan kaçmak çok korkulu ve endişeli geçecek bir sürenin sonunda hayırlı olacağına işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada kendinin kaçtığını Görmek eskiden olan ve size çok sıkıntılar yaşatan bir olayın tesirinden kurtulamadığınız anlamındadır. Koşarak kaçtığını Görmek aklın sayesinde bütün sorunların üstesinden geleceksiniz demektir.

Eğer bir yerden kaçmaya çalıştığınızı, fakat bunu başaramadığınızı gördüyseniz, birtakım sahtekar insanlar yüzünden sıkıntı yaşayacağınızın işaretidir.

Kişinin zekasını kullanarak, sorunlardan sıyrılacağını delalet etmiş olur. Kaçtığı yere göre de yorumlanır. Evden kaçıyorsa hayatı ile ilgili değişikliktir.

Rüyasında koşarak kaçtığını gören kimse zekasından yararlanarak sorumluluklardan sıyrılacaktır. Birinin kaçtığını Görmek ayrılıktır. Evinden, alıştığı yerden kaçan insan büyük bir değişiklik yaşayacak ve hayatına yeni bir yön verecektir.

Rüyasında koşarak kaçtığını gören kimse zekasından yararlanarak sorumluluklardan sıyrılacaktır. Birinin kaçtığını Görmek ayrılıktır. Evinden, alıştığı yerden kaçan insan büyük bir değişiklik yaşayacak ve hayatına yeni bir yön verecektir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 16 Ağustos 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. GÜRAY diyor ki:

  Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 2. rümeysa diyor ki:

  ben rüyamda pencereden atlayıyorum ve koşarak ordan uzaklaşıyorum ama geri dönüyorum sonra bazı insanlar eve gelip kaçarak gidiyor daha sonra ben yerden bir miktar para topluyorum ilk defa bu kadar ayrıntılı bir rüya gördüm yardımcı oluursanız sevinirim

 3. AYDENİZ diyor ki:

  İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 4. Deniz diyor ki:

  Rüyadamda kızimın birine kaçtğnı gördüm bend e pesndn koştum ağladm bağrdm anlmın öğrnmek iştyrum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus