K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kandil Görmek

2

İslami rüya tabirleri, Rüyada Kandil Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Kandil Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Kandil Görmek, Rüyada Kandil Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Kandil Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kandil Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kandil Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kandil Görmek Dini Rüya Tabiri

Yanan kandil hamile kadın için erkek ve ilim ehli bir çocuğa, hasta için şifaya, genç kız için kocaya, gizli şeylerin açığa çıkmasına, Kandilin söndüğünü Görmek vefat etmeye, Gündüzün kandil yahut ışıkla yürüdüğünü Görmek din yolunda istikamete, Kandil kkadına, insana yol gösteren kimseye, onun fitili çocuğa yahut kendisinden faydalanılan şeye, Kandil kabı insanın karakterine, hayat ve geçimine delalet eder.

Rüyada kandil yakmak elinize kısa zamanda bol para geçecek demektir. Kandili yanarken Görmek, Sağlık durumunuzun çok iyi olacağına yorumlanır. Kandilin söndüğünü Görmek ise bir hastalığa tutulacağınıza delalet etmiş olur.

Rüyada kandil yakmak elinize kısa zamanda bol para geçecek demektir. Kandili yanarken Görmek, sağlık durumunuzun çok iyi olacağına yorumlanır. Kandilin söndüğünü Görmek ise bir hastalığa tutulacağınıza delalet etmiş olur.

Eğer yanıyorsa çok iyidir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Karnaval Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Zariyat Suresi Dinlemek Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

  2. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir