K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kantar Görmek

1

İslami rüya tabirleri, Rüyada Kantar Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Kantar Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Kantar Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Kantar Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Kantar Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kantar Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kantar Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kantar Görmek Dini Rüya Tabiri

Bakınız; Baskül.

Mahkemelik bir işiniz olduğuna ve bu mahkeme sonucunda haklı olduğunuzun anlaşılacağına yorumlanır. Kantarda bir şey tartmak vereceğiniz kararlarda daha adil olmanız gerektiğine yorumlanır.

Mahkemelik bir işiniz olduğuna ve bu mahkeme sonucunda haklı olduğunuzun anlaşılacağına yorumlanır. Kantarda bir şey tartmak vereceğiniz kararlarda daha adil olmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kantar Görmek, kan dökücü bir kimseyle tabir olunur. Kantarin topu, adalet veya zulüm haberinin, muhakeme sirasinda söylenilen sözlerin isitilmesine işaret olarak yorumlanabilir. Cabir’ül Magribi ye göre; Rüyada kantar, hakim yardimcisina veya savciya işaret olarak yorumlanabilir. Rüyasinda yaninda bir kantar bulundugunu gören, bu kimselerle dost olur. Bir kantarla bir sey tartildigini gören bir davasi varsa bu kimseler yardimci olurlar. Kantarinin kirildigini Görmek, bu kimselerle tartisip ayrildigina delalet eder. Bazilarina göre; Rüyada kantar Görmek, zenginlikle yorumla nir. Rüyasinda bir kantarla bir sey tarttigini görenin tüccarsa, ka zanci artar, hasta ise iyilesir, fakirse geçimi düzelir. Memursa ma asi artar, isçi ise yevmiyesi fazlalasir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kantar Görmek, fakir için zenginlige işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mearıc suresı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Bulaşık Yıkadığını Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir