Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Karaciğer Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Karaciğer Görmek anlamı nedir, Rüyada Karaciğer Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Karaciğer Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Karaciğer Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Karaciğer Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Karaciğer Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Karaciğer Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Karaciğer Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada karaciğer, yigitlige belirti eder. Rüyada ciğere baksa ve onda kendi yüzünü görse, ölür. Bir kimse bir insanin cigerini yedigini görse, ona birikmis bir mal isabet eder veya toplu bir mali yer. Kizartilmis veya çig ya da pisirilmis birçok cigerler gören kimse için açilacak ve onun erisecegi hazinelere belirti eder. Koyun ve sigirlarin ve bunlardan baska hayvan ve yirtici hayvanlarin cigerleri hakkinda da tabir böyledir. Ciger evlat ve hayata da belirti eder. Cigerin üzerinde yag olursa, kadinlar tarafindan erisilecek maldir. Rüyada ciger yiyen kimse, çocugundan dolayi mal ve kuvvete nail olur. Bir kimse cigerinin kendisine izdirap verdigini görse, o kimsenin çocugu veya sevdigi bir kimse hakkinda fenalik eder veya onlardan taraf kendisine biz üzüntü ve keder isabet eder. Ciger üzerinde görülen yara, fasikliktir. Bir kimse Rüyada cigerini kesdigini görse, kendisi veya sevdigi birisi ölür. Bazen de cigerin adamin karnindan çikmasi, zulme belirti eder. Bir kimse Rüyada kendi cigerini yedigini görse, o kimsenin eline mal geçer ve ondan veya çocugunun malindan yer.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 21 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. EMREHAN diyor ki:

    Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus