K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Karga Görmek

3

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Karga Görmek anlamı nedir, Rüyada Karga Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Karga Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Karga Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Karga Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Karga Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Karga Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Karga Görmek Dini Rüya Tabiri

Ugursuzlugun simgesidir. Karga sesi duyduysaniz, bazi insanlarin önerilerini dikkate alip zarara ugrayacaginiza işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada görülen karga kusu, iri, kaba, yalanci, sözünde durmayan sabirli bir adama işaret olarak yorumlanabilir, Rüyada karga Görmek, kibirli, cimri, çok yalanci ve sözünde durmayan bir kimsedir. Rüyada karga avladigini gören kimse, fakirlik ve darlik içinde ve sikinti ile haram mala sahip olur. Karganin ekin ve agaç üzerinde görülmesi iyi degildir. Karga kisin habercisidir. Bir kimse Rüyada ev üzerinde bir karga görse, fasik bir adam o kimseye hanimi hakkinda hiyanet eder. Karga dosttan ayrilmaya ve gurbete işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada karga etini yedigini gören kimse, hirsizlardan eline mal geçer. Bir kimseye Rüyada bir karga verilse, o kimse sevince erisir. Rüyada bir kargayi Kabe üzerine düstügünü gören, fasik (günahkar) kimsenin, temiz bir kadinla evlenecegine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada evinde çok karga bulundugunu gören kimse, ömrünün sonuna kadar, izzet ve yücelik ve mala erisir. Çok kargalar çok lakirdi eden birtakim insana işaret olarak yorumlanabilir. Karga, hilekar, harpçi, gaddar ve sirf nefsinin arzusu için çalisan bir adamdir. Bazen de karga, meskeninden uzak kalmaya, üzüntüye, kedere, sikintiya, uzun yolculuga, Aile ve akrabalari tarafindan beddua ve gücenmeyi gerektiren seyde bulunmaya ve kötü bir tedbir almaya işaret olarak yorumlanabilir. Karga fasik ve çok yalanci bir insandir. Rüyada bir karga ile ugrastigini gören kimse, fasik ve çok yalanci bir insanla ugrasir. Bir kimse, bir kargaya rastgeldigini veya kargayi elinde tuttugunu görse, o kimsenin kendi isinde aldanmasina ve isteginin iptal edilmesine işaret olarak yorumlanabilir. Bir kimse bir kargayi bir ev veya bir Mahallede görse, o yerde fasik bir insan bulunduguna işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kendisi için bir karga avladigini gören kimse, batil ve esassiz bir husustan ganimete erisir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Oksıjen tupu Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Melekler Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

  2. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

  3. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir