K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kesmek kesilmek Görmek

3

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Kesmek kesilmek Görmek anlamı nedir, Rüyada Kesmek kesilmek Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Kesmek kesilmek Görmek, Rüyada Kesmek kesilmek Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Kesmek kesilmek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kesmek kesilmek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kesmek kesilmek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kesmek kesilmek Görmek İslami Rüya Tabiri

Bir şeyi kesmek, kullanım amacıyla olursa hayra, aksi durumlarda işlerin güdük kalmasına, ömür ve rızık azalmasına, ayrılık ve hasrete, Kesilmiş parçaların bir araya gelmesi ya da toplanması uzakta bulunanların yahut ayrı yaşayanların bir araya gelmesinee, Elin kesilmesi namazı terketmeye yahut tövbeye, El ve ayakların çapraz olarak kesilmesi dindeki bozukluğa, Tenasül uzvunun kesilmesi neslin tükenmesine ya da Aile fertlerinden dolayı rahatının bozulmasına, Burun ve kulak kesilmesi yoksulluğa, haber ve mektup alamamaya, suçu ve kusura, Dilin kesilmesi delillerinin itibara alınmamasına, Organların (azaların) kelimesi yolculuğa yahut ayrılığa da delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Boğazlamak, Kurban.)
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Araştırma Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Zamandan bır saat Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

  2. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

  3. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir