K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Korumak Görmek

2

İslami rüya tabirleri, Rüyada Korumak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Korumak Görmek dini yorumu, Rüyada Korumak Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Korumak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Korumak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Korumak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Korumak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Korumak Görmek Dini Rüya Yorumu

Birisinin kendisini korudugunu ve etrafinda gezmdigini görse, islerinin güçlenmesine, zahmet çekmeye ve siddetli hastaliga belirti eder. Bu Rüya siddet ve zahmet içinde bulunan kimse için kurtulustur. Rüyada korunmak veya korumak izzettir. Korunan kimse için dahi korkudan emin olmaktir. Baskasinin kendisini korudugunu gören kimse zahmete ve sikintiya düser. Bazilari da baskasini koruyup muhafaza eden kimseye, cihat ve gaza nasip olur dediler.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mınare Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Kus tuzagı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

  2. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir