K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kos Görmek

3

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Kos Görmek ne anlama gelir, Rüyada Kos Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Kos Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Kos Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Kos Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kos Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kos Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kos Görmek Dini Rüya Yorumu

Rüyada kös (büyük davul) Görmek, batil olan söz mekruh olan haber, yalan söz, açik ve kapali kabahat ile tabir olunur. Rüyada kös ve davul çalmak vadini yapmamaya; davul çalarak oynamak, büyük bir musibete belirti eder. Kirmani ye göre: Rüyada kös ve davul çalmak kötüye, Görmek iyiye yorum getirilir. Davul Görmek iri yari ve ise yaramaz bir adama delalet eder. Cafer i Sadik a göre, kös ve davul çalmak; yalan ve uydurma söze delalet ettigi için hayirsizdir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Boynuz Yediğini Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ata Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

  2. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

  3. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir