K Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kucaklaşmak Görmek

2

İslami rüya tabirleri, Rüyada Kucaklaşmak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Kucaklaşmak Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Kucaklaşmak Görmek, Rüyada Kucaklaşmak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Kucaklaşmak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Kucaklaşmak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Kucaklaşmak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Kucaklaşmak Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada hayatta olan birisiyle kucaklastigini gören kimse, kucaklastigi miktarca o kimse ile anlasir ve o nisbette aralarinda sevgi belirir. Bir kimse Rüyada bir ölü ile kucaklastigini ve az bir miktar durdugunu görse, uzun ömürlü olduguna belirti eder. Eger ölü, bir kimsenin boynuna sarilsa ve onu kendisine dogru çekse, o kimse ölür. Rüyada bir kadinla kucaklastigini gören kimse ahirete ait ve iüzumlu olan seyleri terkederek yalniz dünyaca lüzumlu olan seyleri elde etmeye çalisir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Zar Toplamak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Acıkmak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

  2. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir