Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Leylek Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Leylek Görmek ne anlama gelir, Rüyada Leylek Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Leylek Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Leylek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Leylek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Leylek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Leylek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Leylek Görmek Dini Rüya Yorumu

Bir yere giden kimsenin geri gelmesine, Ortaklığı ve toplu hareket etmeyi seven kimselere, Leylekleri Havada dağınık vaziyette Görmek yola çıkacak yahut yolda olan kimseler için hayra, diğerleri için sevindirici gelişmelere, Leylekleri kışın toplu halde Görmek kışın çetin geçmesine delalet eder.

Rüyada leylek Görmek, yolculukla yorumlanır. Aynı zamanda leyleği gören için, evlenmeye veya çok dost kazanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır.

Uçan bir leylek gören çok güzel haber alır. Rüyasında leylek gören için bu rüya , seyahat demektir. Aynı zamanda leylek Görmek, evlilik veya çok iyi arkadaş edineceği demektir. Nazik, bilgili, sakin, dengeli, iyi niyetli, kültürlü, bilgin birisini delalet etmiş olur.

Rüyada leylek Görmek, dindar, geleceği düşünen, sabırlı bir adamla tabir olunur. Bir leylek tuttuğunu veya kendisine hediye edildiğini gören, bu sıfatları taşıyan biri ile dost olur.

Bir leylek öldürdüğünü gören, eliyle büyük bir düşmanını ortadan yok eder.

Leyleğin kendisi ile konuştuğunu gören, herkesin şaşıracağı bir is yapar yahut iyi bir insandan hayır ve menfaat görür.

Evinin damında bir leyleğin durduğunu Görmek, iyi bir kimsenin evine misafir olacağına delalet eder. Cafer i Sadik a göre; Rüyada leylek Görmek, dört şekilde tabir olunur: Kurtuluş, çiftçi bir kişi, küçük zayıf bir bekçi, fakir garip kimse.

Bazılarına göre; Rüyada leylek Görmek esle tabir olunur. Bir leylek tutup evine götürdüğünü Görmek, güzel, akilli bir kadınla evlenmeğe işaret olarak yorum getirilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada leylek Görmek, toplantı ve ortaklığı seven kimselere işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada leylek kuşlarının kisin bir yerde toplanmış görülmeleri, hırsızlara, yol kesicilere, düşmanla harp edenlere ve Havanın soğuk ve sıkıcı olmasına işaret olarak yorum getirilir.

Leylek kuşlarının dağınık olduklarını görse, bu rüya yolculuk yapmak isteyen veya yolculuk halinde bulunan kimse için, hayırdır. Bazen de leylek kuşunu Görmek, misafirin yolculuktan gelmesine işaret olarak yorum getirilir.Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır.

Rüyasında bir leylek gören böyle biriyle tanışır. Uçan bir leylek gören çok hayırlı haber alır.Rüyada leylek Görmek; mevki sahibi bir insan ile görüşmeye, güzel bir haber almaya, mir misafire işaret olarak yorum getirilir.

Değerli bir insana verilecek davete delalet etmiş olur. Leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır. Uçan bir leylek gören çok güzel haber alır. Rüyasında leylek gören için bu rüya, seyahat demektir.

Aynı zamanda leylek Görmek, evlilik veya çok iyi arkadaş edineceği demektir. Rüyada leylek Görmek; mevki sahibi bir insanla görüşmeye, güzel bir haber almaya, misafire işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 25 Ekim 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

  1. YESUGAY diyor ki:

    İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

  2. YAZGÜLÜ diyor ki:

    İnternette rüya tabirlerini aradığımda ilk bu siteye ulaşıyorum.

  3. ORÇUN diyor ki:

    Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus