M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Madenı ayna Görmek

3

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Madenı ayna Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Madenı ayna Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Madenı ayna Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Madenı ayna Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Madenı ayna Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Madenı ayna Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Madenı ayna Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Madenı ayna Görmek Dini Rüya Tabiri

Eskiden aynalar Camdan degil, bir takim parlak madenlerden yapilirdi. Bu eski aynalardan birim Rüyada Görmek hayirdir. Ibn i Sirin e göre; Rüyada madeni ayna Görmek, büyüklügü ve parlakligi derecesinde, yüksek bir mevkie delalet eder. Birine ayna verdigini gören, ona itimat ederek malini teslim eder. Kirmani ye göre; bir aynaya baktigini görenin esi hamile ise babasina benzeyen bir erkek çocuk dogurur. Hamile bir kadin Rüyada aynaya baktigini görse, kendisine benzer bir kizi olur. Eger hamile degil ise, kocasi ile aralarinda kavga çikar ve dayak yer. Bir çocuk rüyasinda aynaya baktigini görse, kiz kardesi dünyaya gelir. Bir memur veya isçinin aynaya bakmasi, isinden atilacagina delalet eder. Ebu Sait el Vaiz e göre; ayna görmenin tabirinde ikilik vardir. Bir çoklari ayna erkegin mürüvveti ve rütbesidir, demislerdir. Aynada yüzünü gören, isinde basarili olur ve yükselir. Aynada yüzünü güzel ve sakalli olarak gören, eger sakali yoksa, halka iyi davranir ve cömertçe hareket eder. Sakalini beyaz gören fakirlesir. Rivayet edildiğine göre rütbesi artar dini kuvvetlenir. Bazilari da aynayi kadina benzetmis ve aynanin kirildigini Görmek de onun ölümüdür, demislerdir. Es Salimi ye göre; rüyasinda ayna buldugunu ama bakmadigini gören, isinde tiksindigi bir husus olur. Bir aynaya baktigini gören evli ise bir oglu olur, esi hamile degilse ondan ayrilarak baska bir kadinla evlenir. Eger bekar ise güzel bir kadinla evlenir. Cafer i Sadik a göre; Rüyada ayna Görmek yedi sekilde tabir olunur: Es, çocuk, rütbe ve memuriyet, emir, sadik dost, ortak, güzel bir is.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Barışmak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çatlak Duvar Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

  2. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

  3. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini her gün takip ediyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir