M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mağara Görmek

2

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Mağara Görmek ne anlama gelir, Rüyada Mağara Görmek dini rüya tabirleri, İslami rüya tabiri Rüyada Mağara Görmek, Rüyada Mağara Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Mağara Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mağara Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mağara Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mağara Görmek İslami Rüya Yorumu

Ibn i Sirin e göre; bir magaraya girdigini gören, dünyadan göçer. Magara karanlik ise, orada bulunmasi, mezara işaret olarak yorumlanabilir. Girdigi magaradan hemen çiktigini gören, çok zor bir ise baslar, fakat sonunda kazançli çikar. Cabir ül Magribi ye göre; magaraya girmek hapse girmekle tabir olunur. Rivayet edildiğine göre, gayet zor bir ise girmege delalet eder. Karanlik ve rutubetli bir magaraya girip sonra çiktigini gören, siddetli bir hastaliga tutulur, ama sonunda iyilesir. Bir seyini magarada unuttugunu gören para cezasi öder. Rivayet edildiğine görede, magara Görmek dünyada bir mesken edinmege işaret olarak yorumlanabilir. Abdulgani Nablusi ye göre; Rüyada magara Görmek, korkaklar için emniyet verici yerdir. Düsmanindan kaçip bir magaraya sigindigini Görmek, düsmanindan kurtulacagina delalet eder. Rüyada magara Görmek, bir kadinla tabir olunur. Bir magaraya girerek orada yatip istirahat ettigini gören, bir kadinla evlenir. Veya öyle bir kadindan fayda ve menfaat görür. Karanlik bir magaraya girip korkarak hemen disariya çiktigini gören, kendi eliyle selametini terk eder. Bazilari magara görmeyi, dostlarindan yardim Görmek ve arkadaslik ile tabir ederler. Dagda bir magaraya girdigini gören, büyük bir kimseye hile ile kötülük eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada magara Görmek insanin, siginacagi kimsesine işaret olarak yorumlanabilir. Bazen magara Görmek, islerini gizlemek arzusunda bulunan kimse için islerini gizlemesine işaret olarak yorumlanabilir. Magara, bosta kalmis adam için, vazife almaga ve sikintilardan kurtulmaya işaret olarak yorumlanabilir. Eger rüya sahibi hasta veya hapis ise, bunlardan hepsinden kurtulur. Bazen de magara Görmek “”Ashab i Kehf”” in meshur kissasina binaen rüya sahibinin ömrünün uzunluguna ve hayrinin çokluguna işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen magara, korku halinde bulunan kimse için emniyettir. Bundan dolayi düsmanindan kaçtigini ve bir magaraya girdigini gören kimse; düsmanindan emin olur. Magara bir seye gayret ve ihtimam göstermeye işaret olarak yorumlanabilir. Magarayi Görmek, bir seyden sapmaya ve yan çizmeye de işaret olarak yorumlanabilir. Bazen de magara Ebubekir Siddik (R.A.) in Hz. Peygamberle (S.A.V.) beraber vukubulan maruf kissaya kiyasen dostlardan bir nasibe erismeye işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada bir magaraya girdigini gören kimse, bir kimseye hile yapar. Rüyada magara Görmek, sikintidan kurtulmaya ve refaha kavusmaya işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mühür Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Meş ar il haram Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

  2. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir