M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mağara Görmek

4

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Mağara Görmek anlamı nedir, Rüyada Mağara Görmek dini yorumu, Rüyada Mağara Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Mağara Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Mağara Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mağara Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mağara Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mağara Görmek İslami Rüya Yorumu

İşsiz kimse için iş ve meslek edinmeye, iş ve niyetini gizlemeye, hasta ve hapis için kurtuluşa; Mağara uzun ömür ve bol hayırlara; insanın manen ve Maddeten sığınacağı seyyid imama, üstad ve mürşide, baba ve ustaya, eş ve dosta; korku hali bulunanlar iççin emniyete, Mağara bazen gayret ve özene; bir iş yahut meselede yan çizmeye; dostlardan fayda ve nasibe, Mağaraya girmek bazen güç ve makam sahibi birine hile yapmaya delalet eder.

İnsanın Rüyasında mağara görmesi, hayatı boyunca dayanabileceği ve esirgemesine sığınacağı büyüklere ve üstatlara, anneye ve sanat bakımından da ustasına işaret olarak yorum getirilir. Mağara bazen de işlerini başkasından gizlemeye, örtmeye ve her türlü tasa ve şiddetlerden kurtuluşa işaret olarak yorum getirilir. Eğer rüyayı gören hasta ise veya cezaevinde bulunuyorsa bunlardan kurtulmasına işaret olarak yorum getirilir.

İnsanın rüyasında mağara görmesi, hayatı boyunca sırtını dayayabileceği büyüklere ve üstatlara yorumlanır. Mağara bazen de işlerini başkasından gizlemeye, örtmeye ve her türlü tasa ve şiddetlerden kurtuluşa yorumlanır. Eğer rüyayı gören hasta tutukluysa bunlardan kurtulmasına yorumlanır.

Kafanıza takılacak olan birtakım sorular aklınızı karıştıracak ve doğru karar almada zorlanacaksınız. İş hayatınız kötü durumda.

Gizli, esrarlı olaylar ve gelişmelerdir.

Bu rüyalar bilinmeyen, gizli, esrarlı olaylar olarak yorumlanır. Karanlık bir mağaraya giren bir insan, gizli bir şey duyacak bu yüzden sıkılacak hatta pişman olacaktır. Mağaraya uzaktan bakan bir insan öğrenmek istediği sırrı asla öğrenemeyecektir.

Rüyada karanlık, rutubetli bir mağara Görmek; mezara, sıkıntıya, bir mağaraya girip hemen çıkmak; içine düşülen kötü durumdan kurtulmaya, geniş bir mağaraya girdiğini Görmek; düşmanlarınızı alt edip rahatlayacağınıza işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Medine i münevvere Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Mayıs bocegı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

  2. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

  3. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

  4. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir