M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mağara Görmek

5

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Mağara Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Mağara Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Mağara Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Mağara Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Mağara Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mağara Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mağara Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mağara Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada karanlik, rutubetli bir magara Görmek; mezara, sikintiya, bir magaraya girip hemen cikmak; icine düsülen kötü durumdan kurtulmaya, genis bir magaraya girdigini Görmek; düsmanlarinizi alt edip rahatlayacaginiza işaret olarak yorumlanabilir. bu rüyalar bilinmeyen, gizli, esrarli olaylar olarak yorum getirilir. karanlik bir magaraya giren bir insan, gizli bir sey duyacak bu yüzden sikilacak hatta pisman olacaktir. magaraya uzaktan bakan bir insan ögrenmek istedigi sirri asla ögrenemeyecektir.

Rüyada magara Görmek insanin, siginacagi kimsesine işaret olarak yorumlanabilir. bazen magara Görmek, islerini gizlemek arzusunda bulunan kimse icin islerini gizlemesine işaret olarak yorumlanabilir. magara, bosta kalmis adam icin, vazife almaga ve sikintilardan kurtulmaya işaret olarak yorumlanabilir. eger rüya sahibi hasta veya hapis ise, bunlardan hepsinden kurtulur. bazen de magara Görmek “ashab-i kehf” in meshur kissasina binaen rüya sahibinin ömrünün uzunluguna ve hayrinin cokluguna işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada görülen magara, korku halinde bulunan kimse icin emniyettir. bundan dolayi düsmanindan kactigim ve bir magaraya girdigini gören kimse düsmanindan emin olur. magara bir seye gayret ve ihtimani göstermeye işaret olarak yorumlanabilir. magarayi Görmek, bir seyden sapmaya ve yan cizmeye de işaret olarak yorumlanabilir. bazen de magara ebubekir siddik (r.a.)’in hz. peygamberle (s.a.v.) beraber vukubulan maruf kissaya kiyasen dostlardan bir nasibe erismeye işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada bir magaraya girdigini gören kimse, bir kimseye hile yapar. Rüyada magara Görmek, sikintidan kurtulmaya ve refaha kavusmaya işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Orman Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Kosmak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

5 Yorum

  1. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

  2. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  3. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

  4. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

  5. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir