Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Menekse Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Menekse Görmek ne anlama gelir, Rüyada Menekse Görmek dini yorumu, Rüyada Menekse Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Menekse Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Menekse Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Menekse Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Menekse Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Menekse Görmek Dini Rüya Yorumu

Rüyada menekse Görmek daima hayra yorum getirilir. Kir meneksesini koparip gögsüne takan, birisine asik olur. Demet yapip koklayan, güzel bir gençle evlenir. Hercai menekse Görmek ise sevdiginin vefasizligini duyarak üzülmek anlamina gelir. Mevsiminde menekseyi Toprakta Görmek, bir kadin veya hizmetçiden elde edilecek menfaat veya çocuga delalet eder. Menekseyi koparilmis olarak Görmek hüzün ve sikintiya belirti eder. Kirmani ye göre; bir kadinin rüyasinda menekse toplayip kocasina verdigini görmesi, kocasinin kendisini bosayacagina belirti eder. Bir menekseyi hizmetçisine verdigini görse, o hizmetçi evinden kaçar. Kendine bir demet menekse verildigini veya kendisinin birine bir demet menekse verdigini Görmek, akraba ve yakinlarindan ayrilmasina delalet eder. Cabir ül Magribi ye göre; köklü menekse, yani yerde veya saksida dikili oldugu halde, görülen menekse fena huylu bir hizmetçiye belirti eder. Böyle bir menekseye sahip oldugunu görenin böyle bir hizmetçisi olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada menekse çiçegi Görmek, emsali arasinda üstün ahlakli birisine belirti eder. Bazilari da menekse, güzel bir kadindir, dediler. Menekse ve ona benzer güzel kokulu seyler, sebati az olan bir hanima veya ömrü kisa ya da hastalikli bir çocuga belirti eder. Menekseyi, gülden bir sey ile beraber görse, ülfet ve muhabbete belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 18 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. emine diyor ki:

    Mrb ben rüyamda mor menekşe gördüm biri kulagina takmisti ben hemen ondan aldim kendi kulak arkama taktim böyle daha güzel durur dedim ikinci ruyamida anlatayim elimde bezelye posetleri vardi denizmi desem su birikintisimi desem her neyse yüzerek geçtimkiyiya vardim yyaninda kiz kardeşim de vardi sahil yeri olduğu için insanlar vardi ama ben sessiz kimsenin bizi gormiycegi bir yere oturdum basladik bezelye ayiklamaya okul arkadasimda ordaymis geldi yardima birlikte ayikladik hayir olsun inş.

  2. NİHAL diyor ki:

    İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus