Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Mercımek Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Mercımek Görmek anlamı nedir, Rüyada Mercımek Görmek dini rüya yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Mercımek Görmek, Rüyada Mercımek Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Mercımek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mercımek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mercımek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mercımek Görmek Dini Rüya Yorumu

Rüyada Mercimek Görmek sifaya selamete, sagliga ve kederden uzak kalmaya delildir, ister kuru, ister yas olsun, mercimek yemek, korkudan uzak kalmaya, sifaya delalet eder. Mercimek Görmek çok iyidir, Ibrahim Aleyhisselamin yemek adeti oldugu için, çogu tabirciler mercimegi övmüslerdir. Kirmani ye göre; Rüyada mercimek yedigini Görmek, iyi degildir. Çünkü Musa nin (AS) kavmi mercimek istemis ve Cenabi Hak onlari azarlamistir. Cabir ül Magribi ye göre; Rüyada mercimek yemek, özellikle kadinlar tarafindan elde edilen mala delalet eder. Pismemis mercimek yemek sikintidir. Mercimegi ambara koyup saklamak iyi degildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada Mercimek, yolculuga çikan kimsenin memleketindeki rizkidir. Rüyada mercimek Görmek, helal mala belirti eder. Bazi tabirciler de mercimek, keder, üzüntü ve kötü bir riziktir, dediler.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 16 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. MERTCAN diyor ki:

    Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  2. NİLÜFER diyor ki:

    İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus