M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mermer tası Görmek

2

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Mermer tası Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Mermer tası Görmek dini rüya yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Mermer tası Görmek, Rüyada Mermer tası Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Mermer tası Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mermer tası Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mermer tası Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mermer tası Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada görülen mermer tasi izzet ve yükseklige, mala, iyi geçinen kari kocaya belirti eder. Bundan dolayi bir kimseRüyada yaninda mermerden bir sey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden sadirvan havuz, fiskiye, agizlarindan Su akitan arslan vesair yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan seylerin hepsi ona sahip olan veya eline geçen, ya da ondan tasarruf eden kimse için üzüntü, keder ve siddetin gitmesine, ferah ve sevincin gelmesine, serefli hanima, güzel evlata, menfaate, yüksek meskene veRiziklara belirti eder. Fakat mermerden kabirler, nakisli direkler, ahiretin salahina, güzel medhe ve daima makbul olan vakitlere belirti eder. Mermer direk, Ayak ve temeller menfaat ve yasayisa, söhretin umum olmasina, mermer köprüler, güzel kadinlara veRütbeli sahislara belirti eder. Bazen mermer küp, mermerden oyulmus, büyük dibek seklinde kuma ve musluk gibi seyler, insanin unuttugu ve gaflet ettigi seye belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mengene Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Maaş Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

  2. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir