M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek

4

İslami rüya tabirleri, Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek ne anlama gelir, Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Meskukat (madenı para) Görmek Dini Rüya Yorumu

Bakir, Nikel ve diger madenlerden yapilmis meskukat (PARA) Görmek düsmanliklara ve dedikodulara delalet eder. Ibn i Siriri e göre; bakir ve diger meskukat Görmek, düsmanlik, kavga, vurusma, dedikodu ve benzeri seylere belirti eder. Rüyasinda böyle bir para buldugunu veya kendisine verildigini gören, bu sekilde bir kavga ve tartisma ile karsilasir. Yaninda bir çok para oldugunu gören keder ve sikintiya ugrar. Evinden bu sekilde paralari alip sokaga attigini veya birine verdigini gören sikinti ve kederden kurtulur. Cabir ül Magribi ye göre; Rüyada bakirdan ve diger madenlerden basilmis para Görmek, iflasa, fakirlige ve hakarete ugramaya delalet eder. Rivayet edildiğine göre böyle paralar bir kap içinde görülürse, mal elde edilecegine belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Alışveriş Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çay Bardağı Kırmak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  2. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

  3. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

  4. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir