M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mest Görmek

2

İslami rüya tabirleri, Rüyada Mest Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Mest Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Mest Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Mest Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Mest Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mest Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mest Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mest Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada mest Görmek, hizmetciye, mala ve kötü seylerden korunmaya silah da olursa düsmandan korunmaya belirti eder. siki mest giymek üzüntü ve sikintiya ve borc iie aranmaya belirti eder. bir kimse mestini cikardigini görse ondan üzüntü ve sikinti gider. bazi tabirciler, mesti kisin evvelinde Görmek hayra, sonunda veya yazin Görmek, üzüntü ve kedere belirti eder, dediler. mestinin kuyuya düstügünü yahut yandigini görse, hanimi ölür. Rüyada görülen yeni mest ile beraber silah yoksa, devamli üzüntüye belirti eder. mest siki ve dar olursa, rüyayi görenin borcundan dolayi aranmasin mal yönünden üzüntüdür. eski olursa muhafaza ve korunmasinin zayifligidir. mest, yabanci mal yahut yolculuktur. bir kimse giyemedigi halde mest görse, yabanci kavimlerden mala nail olur. Rüyada yalin Ayak mest giydigini gören uzak yahut yakin bir yere yolculuk yapar. ya da bir kizla evlenir. eger mest ayagi altindan yirtilmis olursa, alacagi kadin dul olur. eger mesti satsa hanimi ölür. eger iki mesti calinsa iki türlü üzüntüye müptela olur. alti yamali bir mest giydigini gören kimse, yaninda cocugu olan bir kadinla evlenir. mest hayvanlarla da tabir edilir. mestte meydana gelen sey, hayvaninda meydana gelir. elinden mestinin birinin gittigini görse, malinin yansi gider, iki mesti birden gitse malinin hepsi gider. bazdan da, eski mest, borc ve hapistir, dediler. mest, zevcedir. tek bir mest buldugunu gören kimse, ahiterini terk ederek dünya ile ve fardan terk edip nafile ile mesgul yahut, geciminin az olmasina kanaat eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ardıç Ağacı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Krom Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

  2. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir