M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mest Görmek

3

İslami rüya tabirleri, Rüyada Mest Görmek ne anlama gelir, Rüyada Mest Görmek dini rüya yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Mest Görmek, Rüyada Mest Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Mest Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mest Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mest Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mest Görmek İslami Rüya Tabiri

Kötü şeylerden ve düşmandan korunmaya, mala, hizmetçiye ve evin kadınına, hayvan yahut otomobile; eski mest borç ve hapse, Ayaklarına mast giymek yolculuğa, Ayağı sıkan mest borç ve sıkıntıya, Mesti çıkarmak üzüntü ve kederden kurtulmaya, Mesti kışın başşında Görmek hayır ve iyiliklere, Sıcak mevsimde Görmek üzüntü ve kedere, Mestin kuyuya düşmesi yahut yanması eşinin vefat etmesine yahut boşanmaya, Giymediği halde mest Görmek yabandan yahut yabancıdan gelecek mal ve dünyalığa, Altı yamalı mest çocuklubir kadınla evlenmeye, bekarın mest giymesi evlenmesine, Mestin birinin kaybolması malın yarısın elden gitmesine, Tek mest bulmak yahut bulundurmak dünya ile yetinmeye, farzları ihmal edip nafili ele uğraşmaya yahut geçim darlığına delalet eder.

Rüyada mest Görmek, hizmetçiye, mala ve kötü seylerden korunmaya, silah da olursa düsmandan korunmaya belirti eder.Siki mest giymek üzüntü ve sikintiya ve borç ile aranmaya belirti eder. Bir kimse mestini çikardigini görse ondan üzüntü ve sikinti gider. Bazi tabirciler, mesti kisin evvelinde Görmek hayra, sonunda veya yazin Görmek, üzüntü ve kedere belirti eder, dediler. Mestinin kuyuya düstügünü yahut yandigini görse, hanimi ölür. Rüyada görülen yeni mest ile beraber silah yoksa, devamli üzüntüye belirti eder. Mest siki ve dar olursa, rüyayi görenin borcundan dolayi aranmasin mal yönünden üzüntüdür. Eski olursa muhafaza ve korunmasinin zayifligidir. Mest, yabanci mal yahut yolculuktur. Bir kimse giyemedigi halde mest görse, yabanci kavimlerden mala nail olur. Rüyada yalin Ayak mest giydigim gören uzak yahut yakin bir yere yolculuk yapar. Ya da bir kizla evlenir. Eger mest ayagi altindan yirtilmis olursa, alacagi kadin dul olur. Eger mesti satsa hanimi ölür. Eger iki mesti çalinsa iki türlü üzüntüye müptela olur. Alti yamali bir mest giydigini gören kimse, yaninda çocugu olan bir kadinla evlenir. Mest hayvanlarla da tabir edilir. Mestte meydana gelen sey, hayvaninda meydana gelir. Elinden mestinin birinin gittigini görse, malinin yansi gider, iki mesti birden gitse malinin hepsi gider. Bazilari da, eski mest, borç ve hapistir, dediler. Mest, zevcedir. Tek bir mest buldugunu gören kimse, ahilerini terk ederek dünya ile ve farzlan terk edip nafile ile mesgul yahut, geçiminin az olmasina kanaat eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mayıs bocegı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Musamba Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

  2. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  3. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir