M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mıhrap Görmek

3

İslami rüya tabirleri, Rüyada Mıhrap Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Mıhrap Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Mıhrap Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Mıhrap Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Mıhrap Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mıhrap Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mıhrap Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mıhrap Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada mihrap Görmek imam ve reis ile yorum getirilir. Mihrapta namaz Görmek hayirdir, imamin mihrapta namaz kildigini Görmek, kadir ve kiymetin artacagina; eger namaz vaktinin disinda kiliniyorsa, bu kiymetin çocuklarina ait olacagina; bir caminin veya mescidin mihrabinin kiblenin aksi yönünde kurulmus oldugunu Görmek, rüya sahibinin günahkar olduguna belirti eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen mihrap, imama veya reise belirti eder. Bir kimse Rüyada mihraba bir veya iki yahut üç damla sidik damlattigini görse, her bir damlasi temiz bir evlata belirti eder. Bir kimsenin Rüyada mihrapta namaz kildigini görmesi, o kimse için müjdedir. Eger rüyayi gören kadin ise, erkek bir çocuk dogurur. Rüyada bir imamin mihrapta namaz kildigini gören kimse, imamin yaptigi seye uyar. Bir kimsenin Rüyada vaktin disinda mihrapta namaz kildigini görmesi, o kimsenin kendisinden sonra evlat ve torunlarinin erisecekleri hayra ve memuriyete belirti eder. Bir kimse mihraba sidik yaptigini görse, o kimsenin erkek bir çocugu dünyaya gelir ve o çocuk halka önder olur. Rüyada kir ve sahradaki mihraplari Görmek, ihlasa, halktan ayri yasamaya ve inzivaya çekilmeye belirti eder. Kibleden baska tarata dönmüs mihraplar söz ve amelde dogru yoldan dönmeye belirti eder. Bazen de mihrap helal rizka ve saliha bir hanima belirti eder. Eger mescidin mihrabi kibleden baska bir yere yönelmis olursa veya mihrapta fena bir koku veya atilmis bir les bulunursa, görenin bid atci veya münafik olmasina belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mızrakcı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Murekkepcı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

  2. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

  3. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir