M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Minber Görmek

3

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Minber Görmek anlamı nedir, Rüyada Minber Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Minber Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Minber Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Minber Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Minber Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Minber Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Minber Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada minber Görmek devlet büyügü olarak yorum getirilir. Minberi süslü Görmek, hükümet baskaninin adil olduguna; minberi kirli Görmek de bunun aksine delalet eder. Minberde ilimden söz edildigini veya hutbe okundugunu Görmek, devlet büyügünden faydali isler beklendigine; hatibin minberde hutbesini yarim birakarak oradan indigini Görmek, hatiplikten atilacagina; bir kadinin hutbe okudugunu Görmek, halk arasinda rüya sahibinin fena tanindigina; hatibin minberden düstügünü Görmek, rüya sahibinin hakaret görecegine belirti eder. Salimi ye göre; Rüyada minber Görmek, vasi, imam, alim ile tabir olunur. Minberde iyi ve kötü her ne hal görülürse, rüyanin sekil ve tarzina göre rüya sahibinin hal ve mevkiine göre bunlardan birine kiyas edilir. Rüyada minbere çiktigini gören büyük bir memur olur. Buna layik olmayan kimse için bu rüya hayirli degildir. Minberde uygun olmayan seyler söyledigini gören, musibet ve günah ile ün yapar. Minberde layik olan seyleri söyledigini gören, hayir ve berekete erisir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen minber, Arap sultanina, islam cemaatine ve Allah (C.C.) in kitabinda zikrettigi yüce makarna belirti eder. Bir kimse Rüyada bir minber üzerinde oldugunu ve iyilige dair söz söyledigini görse ve kendisi de minbere çikmaya ve orada hitap etmeye ehil ve muktedir ise o kimse iyi adam olarak bir nimet ve devlete erisir. Eger minbere çikmaya orada hatiplik yapmaya ehil ve muktedir degilse, o kimse hayirla söhrete erisir. Bir kimse Rüyada bir adami ehil ve muktedir olmadigi halde bir minber Üzerinde oldugunu görse, o adamin zulmen idam edilmesine ve Allah (C.C.) in ondan serri defetmesine belirti eder. Minber valilige ve düsmanlari kahretmeye belirti eder. Bazen de minber üzerinde olan kimsenin arzu ettigi hanima, eger böyle bir arzusu yoksa, onun rezillikle söhret bulmasina belirti eder. Sultanin minbere çikmasi saltanatinin devamina ve düsmanina galip gelip onu kahretmesine belirti eder. Elleri arkasinda oldugu halde Rüyada bir minber üzerinde hitabede bulundugunu görse, o kimsenin idam edilmesine veya fasik bir kimse olmasina belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mecusı mezarlıgı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Akrobat Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

  2. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

  3. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir