M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mısk Görmek

4

İslami rüya tabirleri, Rüyada Mısk Görmek ne anlama gelir, Rüyada Mısk Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Mısk Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Mısk Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Mısk Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mısk Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mısk Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mısk Görmek İslami Rüya Tabiri

Dan yal aleyhisselama göre; yaninda misk oldugunu gören, edip, kahraman ve ilim ögrenmege çalisan ve halk arasinda adi iyi anilan bir kisi olur. Misk döküldügü halde kokusu duyulmadigini gören, kiymetini ve sükrünü bilmeyen birine iyilik der. Miski sarimsak ile degistirdigini gören, dünyayi ahirete tercih eder. Bir göbegi yarip içinden misk çikardigini gören, zengin ve namuslu bir kadinla evlenir. Göbekten çikan misk bozuk ve fena kokulu ise fahise ve fakir bir kadinla evlenir. Misk yedigini gören, ailesi için para biriktirir. Rivayet edildiğine göre haram yer. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen misk, gizilce sadakaya ve çocugu sirtina almaya belirti eder. Bazen ölüde görülen misk, onun Cennette olduguna belirti eder. Bazen misk, tüccarlar için karli ve faydali bir ticarete belirti eder. Bazen de üzerine Kar ilave edilen büyük emlaka veya kendisinden meyve toplanan bostan veyahut kendilerinden ilim ögrenilen alimlere belirti eder. Rüyada amber ve öd agaci gibi miski ates üzerine koyan kimse, dininde bid at olan bir sey yapar. Veya fesatlik ugrunda mal ve söhretini kaybeder. Haksizlik yapar yahut sultana kendi maliyla hizmet eder. Misk, sürülen sey veya cariye yahut çocuktur. Bazi tabirciler misk, kadindir, dediler. Hirsiz ve eskiya sinifindan bir kimse Rüyada üzerinde misk bulundugunu görse, o kimse yakalanir. Çünkü güzel koku üzerinde bulunan kimseyi uyutur ve gizli seyleri açiga çikanr. Misk mala belirti eder. Çünkü altindan daha pahalidir. Misk, onu koklayan veya ona malik olan kimse için güzel geçime ve hayra belirti eder. Misk itham altinda bulundurulan kimsenin beraat etmesine belirti eder. Güzel kokulu seylerden karanfil ve güzel kokulu cevizler gibi siyah olan her sey, iftihar etmeye ve sevince belirti eder. Miskin, azalmisi, güzel övgüye ve iyi bir sekilde anilmaya, azalmamisi da sükretmeyen bir kimseye, rüya sahibinin iyilik yapmasina belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Melıkın kapıcısı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Bal Kabağı Yediğini Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

  2. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

  3. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

  4. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir