M Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Mulaana Görmek

2

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Mulaana Görmek ne anlama gelir, Rüyada Mulaana Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Mulaana Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Mulaana Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Mulaana Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Mulaana Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Mulaana Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Mulaana Görmek İslami Rüya Tabiri

Bir kimse Rüyada (Sögüsmek ve birbirine lanet okumak manasina gelen bu kelime, fikih istilahinda yemin ile tekid edilen, lain ve gazap kelimeleri ile karikoca tarafindan yapilan dörder sehadetten ibarettir ki, koca hakkinda iftira haddi yerini kari hakkinda da zina haddi yerine geçmis olur) kendisini hanimiyla mülaana yaptigini görse, o kimsenin ahid ve yemininde yalanci olduguna ve nikahinda süpheli olduguna delalet eder. Bazan mülaana uzaklastirilmaya ve sürünmeye delalet eder. Çünkü Lian kelimesi sürünme ve uzaklastirma manasina olan Laandan alinmistir. Buna mülaana denmesinin sebebi ancak naletlemek ve kizginligini yad ederek tamamlanmasina binaendir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çarpılmak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Maymun Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

  2. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir