Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Nakışçı Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Nakışçı Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Nakışçı Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Nakışçı Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Nakışçı Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Nakışçı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Nakışçı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Nakışçı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Nakışçı Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada nakisci Görmek, sünnet-i salihaya belirti eder. bazen de nakisciyi Görmek, hileye belirti eder. tas nakislayicisini Görmek, cahil kimselere hile etmeye, bakir nakiscisini Görmek düsmanliga ve bas agnlanna, altin ve gümüs nakislayicisini Görmek, acik ve asikar bir hikmete ve bir isi layikiyla yapmaya belirti eder. nakisci görmenin, dünya magrur ve meftun olan ve kadinlari süsleyen bir kimseye isaret edecegi seklinde tabir edilmistir.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 10 Ekim 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. OLGAÇ diyor ki:

    Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus