O Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ocak Görmek

2

İslami rüya tabirleri, Rüyada Ocak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Ocak Görmek dini yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Ocak Görmek, Rüyada Ocak Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Ocak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ocak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Ocak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Ocak Görmek Dini Rüya Yorumu

Rüyada boş bir ocak Görmek henüz tasarı halinde olan bir iştir. içine kömür konmuş ocak, gayretler sayesinde bir süre sonra işte gelişme olacağını belirtir. Bir ocağın sönmesi, işte kriz, yuvada sıkıntı, yokluktur.

Rüyada ocak Görmek, ev reisi veya hanima işaret olarak yorumlanabilir. ocakta iyi veya kötü görülen her bir durum bunlara aittir. ocagin yandigini gören kimse, coluk ve cocuqu ile sevinc ve refaha erisir. eger tabirde ocakta bulunan cömlek ev, dis islerini yürüten bir kimse ve ic isleme bakan bir kadin murat edilirse, ocak, o kadinin günah ve helal olmayan amellere karsi gögüs geren, mesakkat ve kazanc atesiyle yanip yakilan kocasidir. bazen de ocak zevceye. üzerindeki cömlek de kocaya işaret olarak yorumlanabilir. o kadin daima sözüyle, kocasini yakar. gecimi icin kocasina hücum eder. kocasi da haniminin bu durumundan müteesir olarak cok rahatsiz olur. ocak atessiz ise, üzüntü ve kedere, atesli ise ihtiyaclari gidermeye ve riziklara işaret olarak yorumlanabilir. ocak, kocaya veya binek hayvanina da işaret olarak yorumlanabilir. bazen ocak, kandil ve minber işaret olarak yorumlanabilir. bazen de ocak, cocuga, anaya, cocugunu sirtina alan kadina, rüya sahibinin arzu ettigi seylerin temin edildigi dükkana, üzerine bindigi binegine, eve inecek veya evden gidecek kimse icin eve işaret olarak yorumlanabilir. aralik ve ocak aylarina da işaret olarak yorumlanabilir. abdulgani en-nablusi’ye birisi gelerek: “ey imami rüyamda bir ocak gördüm onda bir miktar ates ve onun yakininda bir odun vardi” dediginde, nablusi “ocak senin midendir. odun gecen gece yedigin agir yemektir” seklinde tabir edince o kimse: “evet efendim öyle oldu” demistir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Padısah cadırı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Park Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

  2. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir