O Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Oglak Görmek

2

İslami rüya tabirleri, Rüyada Oglak Görmek ne anlama gelir, Rüyada Oglak Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Oglak Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Oglak Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Oglak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Oglak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Oglak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Oglak Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada oglak Görmek, erkek çocugunuzun Aile adini sürdürecegine ve soyunuzun devamina delalet eder. Oglak kesmek hayirli degildir. Oglak eti yemek hastaliga işaret olarak yorumlanabilir. Kendisine bir oglak hediye edildigini görenin bir erkek çocugu olur. Kendisinin bir baskasina bir oglak hediye ettigini Görmek, o kimse ile bir akrabalik kuracagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada oglak, çocuktur. Bundan dolayi, bogazlanmis oglak görenin çocugu ölür. Bir oglaga sahip oldugunu görenin bir çocugu olur. Yemek için oglagi bogazladigini gören kimse çocugu yüzünden mala nail olur, yahut eline cüz î bir mal geçer. Baskalarina yedirmek maksadiyle oglagi bogazladigini görenin, aile ve yakinlarindan bazilarinin çocugu ölür. Oglak veya bir kuzu bogazladigini veya onlara bindigini gören kimse çocuklarla oynar ve eglenir. Oglak eti yediginl gören, bir çocuktan az bir mal elde eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Pantolon ve salvar Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Pamuk Kullanmak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

  2. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir