Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Öksürmek Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Öksürmek Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Öksürmek Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Öksürmek Görmek, Rüyada Öksürmek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Öksürmek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Öksürmek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Öksürmek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Öksürmek Görmek Dini Rüya Yorumu

Öksürük şikayet ve sızlanmaya; Öksürmek bir kimseyi şikayet etmeyi düşündüğü halde bunu henüz yapmadığına, Öksürmek bir devlet görevlisini yetkili makama şikayet etmeye, Aşırı derecede öksürdüğünü ve boğazının tıkanarak nefesinin kesildiğini Görmek vefat etmeye delalet eder.

Rüyada isteyerek öksürmek, bir felaket haberine; müzmin ve kuru öksürmek, ölüm işaretine; devamlı öksürük, kötü bir haber alınacağına; kesik kesik öksürük, rüyayı görenin üşüttüğüne işaret olarak gösterilir.

Rüyada öksürmek, insanları başkalarına şikayet edeceksiniz demektir. Öksürürken balgam çıkarmak dertlerinizden kurtulacağınıza işaret olarak gösterilir. Kuru kuru öksürmek içinizde sıkıntı olduğuna yorumlanır. Kronik öksürdüğünü Görmek başınızın sıkıntıdan kurtulmayacağına işaret olarak gösterilir.

Ağızdan laf kaçıracağına delalet etmiş olur.

Rüyada öksürdüğünüzü Görmek; üzüntülerinizin geride kalacağına, kuru öksürük; alacağınız bir haberden dolayı üzüleceğinize,öksürmek istediği halde öksürememek; bir felakete maruz kalacağınıza, sürekli öksürdüğünüzü Görmek; ölüme işaret olarak gösterilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 12 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. ELBRUZ diyor ki:

    Maalesef herkes sizin gibi rüyaları islami olarak yorumlamıyor. Emeğinize sağlık.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus