O Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ordu Görmek

4

İslami rüya tabirleri, Rüyada Ordu Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Ordu Görmek dini yorumu, Rüyada Ordu Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Ordu Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Ordu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ordu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Ordu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Ordu Görmek Dini Rüya Tabiri

Allahü Teala nın gayb ordularına, O nun rahmet ve azap meleklerine; müminler için ilahi nusrete, kafir ve zalimler için intikama; Askeri kütüğe isminin yazıldığını Görmek yeterli derecede rızık ve hayra, Ordunun bir askeri olduğunu Görmek üzüntü ve kederre, hasta ise vefat etmeye, orduda görev ve rütbesi olduğunu Görmek ziyade hayır ve iyiliklere, Askere gitmek yahut Asker olduğunu Görmek hastanın ölümüne, Askerleri toplu halde Görmek haklı olanların zafer ve sevincine, Askerlerin az olduğunu Görmek kurtuluş ve zafere, Askeri silahlı ve techizatlı olarak Görmek kişinin din ve dünya güzelliğine, Yemen, Şam yahut Irak yahut başka bir tarafından ordunun geldiğini Görmek bir şeyin bereketeni gidermeye, söz ve işte ihtilafa düşmeye, Düşman ordusunu çok, müslüman ordusunu az olarak Görmek, gerçek hayatta müslümanların galip gelmelerine, Sayısı belli olan ordu kesin zafere; Sayıları yüz olan Asker, Hakk Teala nın her yüz senede bir dünyada ihdas ettiği şeye; Yüz, üç ya da beş bin veya yirmi bin asker zafer ve müjdeye, Bin abker Görmek Kadir Gecesini bilerek ihya etmeye, Askerlerle birlikte peygamber, elik ya da alim birini Görmek zafer ve nusrete, Bir yerleşim alanına ya da bir bölgeye askerlerin topluca girmesi yağmur yağmasına, Düşman askerlerinin bir yere girerek orada çapulculuk yaptığını görmesi, istila edilen yerden çabuk çıkmalarına, Düşman ordusunun bir yere düzenli olarak girdiğini ve adaletle idare ettiğini Görmek, istilanin bir süre devam etmesine; Gayr i nizami ve düzensiz ordu ülke ve devlet y

Rüyada büyük bir birlik olarak ordu Görmek, bozgunluğun önlenmesine; orduda bulunmak düşman tarafından yapılacak bir taarruza işaret olarak gösterilir.

Rüyada ordu Görmek, bozgunluğun önlenmesine; orduda bulunmak düşmanlar tarafından yapılacak bir saldırıya yorumlanır. Aynı zamanda Aile içinde bazı sıkıntıların yaşanacağına yorumlanır. Sıkıntıların aşabilmek için desteğe ve güvene ihtiyacınız var demektir.

Aile içinde birtakım sorunların yaşanacağına işaret olarak gösterilir. Sorunların üstesinden gelebilmek için desteğe ve güce ihtiyacınız var.

Düşman ordusu ise halledilemeyecek sorundur. Ama kendi tarafının ordusunu gören insanın sorunları hemen çözülür. Üniformalı asker gören kişi de büyük başarıdır.

Ordu, büyüklük, kudret ve kuvvetle yorum getirilir. Rüyasinda bir orduda rütbeli ve rütbesiz Askerlik yaptigini Görmek, tüccarsa ticaretinde, memur veya isçi ise yaptigi islerde çok basarili olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ordu Görmek, Allah u Teala Hazretlerinin askeridir ki, onlar da rahmet ve azab melekleridir. Asker olup melikin(devlet baskaninin) divanindan rizik aldigini gören kimse, mesakkatsiz bir sehre vali olur. Askeri kütüge isminin yazildigini gören kimse, kendisi için kafi gelecek bir hayra veya ondan asagi bir hayra nail olur. Ordudan bir asker oldugunu gören kimse hasta ise ölür, hasta degilse Üzüntü ve hüsrana düser. Asker oldugunu veya askere gittigini Görmek, hastalar için ölüme belirti eder. Bazen bu rüya, ümitsiz ve mahzun olmaya, yolculuk için hareket belirti eder. Bu rüya, köleler hakkinda onlarin azat olmaksizin ikram ve hürmet edilmelerine veya azat edilmelerine belirti eder. Toplu halde askerleri Görmek, haklinin zaferine ve haksizin helakina belirti eder. Askerin azligi kurtulus ve zafere delildir. Rüyada Sam, Irak veya Yemen tarafindan ordunun geldigini Görmek ihtilafli söz söylemeye, bir seyin bereketini gidermeye belirti eder. Rüyada ordu Görmek korkuya belirti eder. Düsman ordusu sayi olarak islam askerinden çok olursa, uyaniklikta galebe tsiamindir. Rüyada yirmi bin asker müjdedir. Yüz asker de böyledir. Harpte bulunan kimse için üç bin, bes bin asker fasik ve kafirleri yenerek onlara galip olmakla müjdedir. Bin askeri gören kimse, Kadir Gecesi ni görür, denilmistir. Askerle beraber bir peygamber, bir melik veya bir alim Görmek, mü minler için nusret ve zaferdir. Bir sehre veya bir yere askerin geldigini Görmek, o yere ve o sehre yagmurun yagmasina belirti eder. Denilmistir ki, asker mü minler için nusret, zalimler için intikamdir.

Bu, aile içinde birtakım sorunların yaşanacağına işaret olarak gösterilir. Sorunların üstesinden gelebilmek için desteğe ve güvene ihtiyacınız var. Çok uğraşacak fakat sorunu çözeceksiniz.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Orakcı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Mübarek gün ve geceler Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  2. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

  3. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

  4. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var harika

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir