O Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Otag Görmek

4

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Otag Görmek anlamı nedir, Rüyada Otag Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Otag Görmek, Rüyada Otag Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Otag Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Otag Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Otag Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Otag Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada otag Görmek, san, seref, söhret ve müjde ile yorum getirilir. Rüyada kendisi için kurulmus bir otagda bulundugunu Görmek, eger müstahak ise, yüksek bir rütbeye çikacagina veya devlet baskanindan bir hayir ve menfaat görecegine delalet eder. Otag denilen çadirinin toplandigini görenin rütbesi ve itibari azalir, yahut ömrü tamamlanir. Kurulmak üzere otagin açildigini gören, biraz gecikmis olmakla beraber, yine de hayir ve menfaate erer. Cafer i Sadik a (ra) göre; otag denilen büyük çadir bes sekilde tabir olunur: Devlet, baskanlik, basbakanlik, komutanlik, bakanlik. Çadirin yikildigini Görmek, memleketin kötü yolda olduguna; yattigini Görmek, devlet baskaninin ölümüne; yandigini Görmek yenilgisine; rüzgarin alip götürdügünü Görmek, o yerde bir baska devlet baskaninin gelecegine belirti eder. Ebu Sait El Vaiz e göre; büyük çadirlar, kudret ve büyük rütbeler ile yorum getirilir. Kendi üzerine böyle bir çadir kuruldugunu gören, çok kuvvetli ve büyük bir düsmanina karsi üstün olur.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Muhafız Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çelik Eşya Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

  2. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  3. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  4. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir