Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Oynamak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Oynamak Görmek ne anlama gelir, Rüyada Oynamak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Oynamak Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Oynamak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Oynamak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Oynamak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Oynamak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Oynamak Görmek İslami Rüya Tabiri

Sıkıntıdır. Ama çocukların oynadığını Görmek Aile için hayırlı olay, olumlu iştir.

Rüyada oynamak musibet, hastalik ile yorum getirilir. Bazi tabirciler demislerdir ki: Bir kimse Rüyada oynadigini görse, bir musibete ugrar, veya hasta olur. Yahut halk arasinda itibari düserek isi rezalete varir. Taninmis bir kisinin karsisinda oynadigini Görmek, o kimseyle Alay etmege delalet eder. Kendi karsisinda bir toplulugun oynadiklarini Görmek, halkin kendisi ile alay ettiklerine belirti eder, Cafer i Sadik a göre; Rüyada oynamak üç sekilde yorum getirilir; gam ve keder, bela ve musibet, kadir eksikligi. Rüyada herhangi sekilde olursa olsun oyun oynadigini Görmek rakiplerinin kendisini alt etmek için ellerinden gelen her seyi yapacaklarina, hile ve desise ile ticaretinin veya düsündügü islerin önüne geçmek isteyeceklerine delalet eder. satranç dama, tavla gibi oyunlari oynadigini Görmek, islerinizde bazi yeni düzen kurmak istediginize; kagit oynadigini Görmek, arkadaslari arasinda sir saklayip islerini kimseye açiklamadigina; bir kirda her hangi sekilde oynadigini Görmek, bir sirket kurup kazanca kavusacagina; top oynadigini Görmek, ticaret hususunda bazi anlasmalar yapacagina ve yeni bazi islere atilacagina delalet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 25 Haziran 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. İREM diyor ki:

    Rüyalarımın islami tabirlerini islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus