P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Padısah cadırı Görmek

4

İslami rüya tabirleri, Rüyada Padısah cadırı Görmek ne anlama gelir, Rüyada Padısah cadırı Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Padısah cadırı Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Padısah cadırı Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Padısah cadırı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Padısah cadırı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Padısah cadırı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Padısah cadırı Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada padisah çadiri Görmek, sultandir. Padisah çadirini gören kimse, sultanin düsmanina galip gelir. Bir kimse Rüyada padisah çadirinin kuruldugunu Görmek, sultanin askerlerini ve ordusunu çeken bir meliki görmeye delalet eder. Çünkü çadirlar, meliklerdir Fuatat ismi verilen kildan çadirlari Görmek de, böyledir. Ancak o çadirin tabiri padisah çadirinin tabirinden asagidir. Kubbe denilen kara çadir, tabirce fuatat denilen çadirdan alir. Sahrada yasayan kimselerin keçeden yapilan çadirlari, tabirce Hub eden asagidadir. Sultanin bu çadirlarin birisindep çiktigini görmesi, saltanatinin bir kis kaybetmesine delalet eder. Eger çadir dürülürse, saltanati elinden gider veya ömrü biter padisah çadirlari, fustat çadirlari ve kubbe çadirlari gibi görülen çadirlarin renkleri yesil veya beyaz olursa, iyilik ve ihsana yahut sehit ve salih kimselerin kabirlerini ya da beytül mukaddesi ziyaret etmeye delalet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Aşk Yaşamak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ocak Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

  2. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

  3. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini her gün takip ediyorum.

  4. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir