P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Papatya Görmek

5

İslami rüya tabirleri, Rüyada Papatya Görmek ne anlama gelir, Rüyada Papatya Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Papatya Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Papatya Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Papatya Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Papatya Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Papatya Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Papatya Görmek Dini Rüya Yorumu

Güzel bir kadına yahut hanımın akrabalarına, Birinden papatya almak o kimseyle dostluğa, Papatya toplamak hediyeye almaya delalet eder. ( Sarı renkli papatya için Bakınız; Çiçek.)

Gerek tek başına gerekse arkadaşla papatyalı bir bahçeden geçmek veya papatya toplamak, genç bir erkek için kaba bir kızla flörte; tecrübeli yaştakiler için az bir ücretle sabit bir işe gireceğine işaret olarak gösterilir.

Papatya toplayan genç kız veya erkek birine ilgi duyar. Baharda kırda papatya Görmek güzel umut ve hayallerdir.Rüyada papatya iyi niyetli, yardım seven, herkesi güzel tutan bir ahbap, iyi arkadaş olarak yorumlanır.

Bir demet papatya Görmek üzüntünün işaretidir. Fakat, papatyaları tarlada veya bahçede Görmek, mutluluğa ve Sağlıklı bir yaşama işaret olarak gösterilir.

Hoş, iyi niyetli, yardımnseven, herkesi hoş tutan kişidir.

Papatya, hasta, yasli ve emektar bir hizmetçi kadinla yorum getirilir. Rüyada papatya açmis bir bahçeden veya tarladan geçtigini Görmek süpheli bir yola çikmaya; papatya koparip gögsüne taktigini Görmek, uzak bir yerden kötü bir haber alacagina; papatyalari toplayip demet yapmak bir takim kötü insanlarla yüz yüze geleceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada birisinden papatya aldigini Görmek, o kimse île olan dostluga belirti eder. Bazi tabirciler, papatyayi güzel bir kadin ile tabir etmislerdir. Bir dagin etegine düsmüs papatyalari topladigini gören kimseye padisah, güzel bir sey hediye eder. Papatya çiçegi, hanimin akrabalarina belirti eder, seklinde de tabir edilmistir.

Rüyada papatya iyi niyetli, yardım seven, herkesi hoş tutan bir ahbap, dost olarak yorumlanır. Papatya toplayan genç kız veya erkek böyle birine ilgi duyar. Baharda kırda papatya Görmek hoş umut ve hayallerdir.

Rüyada papatya iyi niyetli, yardım seven, herkesi hoş tutan bir ahbap, dost olarak yorumlanır. Papatya toplayan genç kız veya erkek böyle birine ilgi duyar. Baharda kırda papatya Görmek hoş umut ve hayallerdir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Onluk (gıyılen) Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ova Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

5 Yorum

  1. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

  2. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

  3. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

  4. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  5. Rüyanız hayırlı olsun.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir