P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Para Görmek

4

İslami rüya tabirleri, Rüyada Para Görmek ne anlama gelir, Rüyada Para Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Para Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Para Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Para Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Para Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Para Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Para Görmek İslami Rüya Tabiri

İzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa; Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine; Gümüş para yutup Abdest bozarkenn para çıkarıdığını Görmek zındıklığa Altın yutup para çıkardığını Görmek, imandan sonra küfre düşmeye, Sarık yahut şapkası içinde para Görmek abdest bozmaya, İzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları Görmek, şiir ve musikiyi Kur an a tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Para Cüzdanı, Darphane, Paralı Kimse.)

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para Görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına; para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere; para saymaksa, umduğundan daha çok başarılı olacak bir işe işaret olarak gösterilir.

Rüyada para almak :vermek veya tomarla para Görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işaret olarak gösterilir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır. Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.

Ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak.

Bozuk para konuşma, laftır. Gümüş para kısmettir. Altın para dedikodu, kıskançlıktır. Kağıt para, kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır.

Rüyada çok paraniz oldugunu ve onlari saymakla bitiremediginizi Görmek, yapmak istediginiz bir isi tamamlayamayacaginiza, yahut çalistiginiz yerde bazi ihmallerinizden dolayi zarara ugradiginiza delalet eder. Yolda giderken yerde bir para bularak aldiginizi Görmek, elinizden bir miktar para çikacagina belirti eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen para, riya ve mücadele ile beraber söylenen bir sözdür. Bir kimse Rüyada gümüs para yuttugunu ve abdest bozarken para i çikardigini görse, o kimse zindik ve Allah (C.C.) i inkar eden birisidir. Para, alçak söze ve serre belirti eder. Rüyada altin yuttugunu, abdest ederken para çikardigini gören müslüman dininden döner. Paraya rastladigini gören kimse için, mesakkat ve usançliktir. Paralar, üzüntü, keder, darlik ve kendisine keder gelecek söze belirti eder. Bazen para, bayagi rizka veya sikintidan sonra rahatliga veya isi az mükafati çok amele belirti eder.

Rüyada para bir kaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkardır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür.

Rüyada para Görmek; kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, altın para Görmek; hastalığa,sıkıntıya, gümüş para Görmek; sevince,mutluluğa yeni dostluklara, birinden para almak; can sıkıcı bir haber almaya, para vermek; birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyecağinize, yerde para bulmak; çok önemli olmayan bir hastalık geçirileceğine, para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize, paranızı çaldırmak; herkezden saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına, para basmak; gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağına, kendinizi para yırtarken Görmek ise; önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işaret olarak gösterilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Amele Çalışan Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Kus kanadı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

  2. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

  3. Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var. Harika.

  4. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir