P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Parmak Görmek

4

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Parmak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Parmak Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Parmak Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Parmak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Parmak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Parmak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Parmak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Parmak Görmek Dini Rüya Yorumu

Rüyada parmak Görmek; kazanç bolluğuna vr erkek çocuğa, parmaklarını bitişmiş olarak Görmek; düğün yapılacağına, orta parmağını uzun Görmek; işinden büyük bir yarar sağlayacağına, parmaklarını yanmış Görmek; günah işleyeceğine, parmaklarının sayısını fazla Görmek; iyi bahta ve servete, parmaklarının incelip uzadığını Görmek; işindeki yeteneklerinin artacağına, sağ elin parmaklarını sol elin parmaklarından daha uzun Görmek; akrabalarına ve dostlarına iyilik yapacağına, parmaklarını kısa kollarını uzun Görmek; cesareti sayesinde nam sahibi olacağına, sağ elin parmaklarını kuru Görmek; güçsüzlere zalimlik edeceğine, sol elin parmaklarını kuru Görmek; bir akrabasının vefat edeceğine, parmaklarının ağrıdığını Görmek; işlerinin bozulacağına, birini parmaklarını ısırırken Görmek; ısıran adamın işlerinize zararı dokunacağına, Ayak parmaklarını Görmek; işinde sabrettiği taktirde çok kazanacağına, parmaklarından birini yok Görmek; gelirinin azalacağına,kendini parmaklarını yalarken Görmek; kısmet ve kazancın azlığına işaret olarak gösterilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Parmak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Paluze Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  2. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  3. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

  4. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir