P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek

2

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek dini yorumu, Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Parmaklarını bırbırıne gecırmek Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada parmaklanm birbirine geçirmek, ortakliga, akrabaliga ve alisveriste uyusmaya, bazen de rüya sahibinin geçimi için çalismayip bos kalmasina ve namazim terketmesine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada parmaklanm birbirine girdigini gören kimseye, ykinlari tarafindan bir güçlük çikarilir. Bazen de bu rüya, maksat ve arzularin toplandigina işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Paso Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Pansuman Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  2. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir