P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Pasta Görmek

3

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Pasta Görmek anlamı nedir, Rüyada Pasta Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Pasta Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Pasta Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Pasta Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Pasta Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Pasta Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Pasta Görmek İslami Rüya Tabiri

Yolculuğa, misafire; zahmet ve zorlukla elde edilen mal ve servete, Elinde bulunan pastayı yemediğini Görmek, mal ve servete kıyamamaya, Pasta yiyemeyen kimse için kek türü yiyecekler üzüntü ve kedere, Kek Görmek bazen, terkettiği eski durumuna dönmeye ddelalet eder.

Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Pasta yapılıyor veya pişiriliyor, geleceğini kendisinin hazırlamasını ve kurmasını gösterir. Pasta almak, kendisinin birçok yeni arkadaşı olacağını gösterir.

Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir.Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Pasta almak, kendisinin birçok yeni arkadaşı olacağını delalet etmiş olur. Pasta yapılıyor veya pişiriliyor, geleceğini kendisinin hazırlamasını ve kurmasını delalet etmiş olur. Taze ve renkli pasta mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir.

Sevginizin karşılığını görecek, sevgilinizle mutlu bir beraberlik yaşayacaksınız. Bu aralar büyük yatırımlar yapmanız, hatta bir ev almanız bile mümkün.

Hayırlı, iyi kısmettir. Kremalı pasta iyi sayılmaz.

Rüyada pasta Görmek, müjdeli bir haber alacaginiza belirti eder. Bir pastanede pasta yediginizi Görmek, yakinda bir gençle tanisacaginiza; evli iseniz hayirli bir haber alacaginiza; bekar iseniz mutlu bir evlilik yapacaginiza delalet eder. Pasta, zorlukla elde edilen mala ve paraya da belirti eder. Pasta yedigini gören bu sekilde kazandigi parayi, bu sekilde harcar, Elinde pasta oldugunu, fakat yemedigini gören, zahmetle kazandigi mali elinden çikarmak istemez. Bir baska rivayete görede: Rüyada pasta Görmek, yolculuga belirti eder. Pasta yiyemeyen kimseye Rüyada pasta gelmesi üzüntü, keder ve sikintidir.

Rüyada taze ve renkli pasta sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir.

Rüyada pasta yemek; sizi çekemeyen birinin Alay konusu olacağınıza ve aynı zamanda kazandıklarını israf edeceğine, düğün pastası Görmek; gelmesini çok uzun zamandır beklediğiniz birine aşkınızı ilan edeceğinize, elinde pasta olup yememek; kazandıklarını en iyi şekilde değerlendireceğine işaret olarak gösterilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Çelik Başlıklı Yatak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Murakıb Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. Rüyamda tabağıma konulmuş çiğköfte ve yumurta gördüm tam yiyecekken teyzemin kızı yedi bana çok az bıraktı sonra arkadaşlarımla pastaneye gittim ve orda bir orta yaşlı bir adam tabağında ki puaça simit ve lahana salatası türünde ki şeyleri bana verdi ben de yedim bizimle birlikte sevdiğim kişinin eski sevdiği de vardı olduğundan daha güzel görünüyordu makyajlıydı bana iyi davrandı ve sevdiğimden memnun olmadığını söyledi

  2. http://islamiruyatabiri.gen.tr islami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

  3. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir