P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Patlıcan Görmek

4

İslami rüya tabirleri, Rüyada Patlıcan Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Patlıcan Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Patlıcan Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Patlıcan Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Patlıcan Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Patlıcan Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Patlıcan Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Patlıcan Görmek Dini Rüya Tabiri

Patlıcan yemek ruhsatlı bir işyapmaya, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe ve yahut yaltaklığa, Avcının patlıcan yemesi avının iyi gitmesine, Mevsiminde patlıcan Görmek küçük bir üzüntüyle birlikte rızka, mevsini dışında Görmek kerih görülen ve sevilmeyen şeylere, Patlıcan yemeği rızık ve afiyete delalet eder.

Çevrenizde itibarınızın sarsılmasına işaret olarak yorum getirilir. Patlıcan kızartması yemek, acı bir habere işaret olarak yorum getirilir.

Çevrenizde isminizin sarsılmasına yorumlanır. Patlıcan kızartması acı bir habere almaya yorumlanır.

Rüyada mevsiminde koyu mor patlıcan mevki, yetki ve ündür. Kötü patlıcan ise başarısızlıktır.

Rüyada patlican Görmek keder ve düsünce ile tabir olunur. Bazi yorumculara göre; beyaz patlican alan, güzelligi ve güzel ahlaki ile anilir. Eger gördügü patlican siyah ise, adi kötüye çikar. Rivayet edildiğine göre, nasil olursa olsun, patlican Görmek ahlaka delalet eder. Ebu Said El Vaiz e göre; mevsimsiz patlican Görmek zahmetle elde edilen rizka işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada patlican yemegi yedigini Görmek, hayir ve ser, istedigine nail olmaktir. Bir baska rivayete görede: Mevsiminde patlican, küçük bir üzüntü île rizikdir. Vakitsiz görülmesi ise, kerih gördügü seye işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada patlican yemek ruhsatli bir is yapmaya, sözde yaltakliga, kin ve kiskançliga, iki yüzlülüge işaret olarak yorumlanabilir. Avcilarin Rüyada patlican görmesi avladigi avdan dolayi sevince işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada patlıcan Görmek; gören kişinin şöhret sahibi biri olacağına işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bağ Bahçe Bekçisi Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Aralık Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

  2. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

  3. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

  4. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir