P Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Pazu Görmek

1

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Pazu Görmek anlamı nedir, Rüyada Pazu Görmek dini rüya yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Pazu Görmek, Rüyada Pazu Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Pazu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Pazu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Pazu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Pazu Görmek İslami Rüya Tabiri

Erkek kardeşe, yetişkin çocuğa yahut güven duyduğu birine, Kolun kırılması musibete, Güçlü kol zenginliğe, güvenilir kardeş veya dosta, mesleğinde ilerlemeye, Kol kısalığı eksik akla ve fazla yalana delalet eder.

Rüyada pazu Görmek, genellikle erkek çocuklarla tabir olunur. Bu bir erkek ogul oldugu gibi, erkek kardes veya yegen de olabilir. Pazu Görmek, bir rivayete göre ödenecek maddi veya manevi borçlara da delalet eder. Pazu san, seref ve ünle de tefsir edilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen pazu, erkek kardes veya yetismis bir çocugu ya da itimat edilen kimsedir. Rüyada pazuda görülen eksiklik, o eksiklik kadar vuku bulacak musibete belirti eder. Bir kimse Rüyada kolunun kirildigini görse, o kimsenin ölecegine veya üzüntü, keder ya da bir beladan dolayi ona isabet edecek musibete belirti eder. Kol, insanin din ve dünya islerinde itimat ettigi, hanimina veya borç gibi sakindigi seylere belirti eder. Bir kimse Rüyada kolunun kuvvetli oldugunu görse, o kuvvet onun erkek kardesindeki veya malindaki kuvvetidir. Kolun kuvvetli olusu meslekte ileri gitmeye de belirti eder. Bazi tabirciler, pazu rüya sahibine yardimci olacak balig bir çocuga veya sikintili aninda imdadina yetisecek erkek kardesine belirti eder, dediler. Bir kimse Rüyada kolunun eksik oldugunu görse, o kimsenin akli az ve yalani çok olur.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Keskekcı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Kaburga Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir