Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Rastık Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Rastık Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Rastık Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Rastık Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Rastık Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Rastık Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Rastık Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Rastık Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Rastık Görmek İslami Rüya Tabiri

Gözlerine rastık çeken kişi, sevgi yüzünden kederlenir.

Rüyanizda kaslarina rastik çeken bir kadin Görmek, ev içinde sebepsiz darginliklar dolayisi ile huzurunuzun kaçtiginin ve gerek sizin ve gerek esinizin biraz daha sabirli ve temkinli olmasi icap ettiginin, bütün ev halkini rahatsiz ve tedirgin eden bu halin ancak sizlerin anlayisi ile ortadan kalkabileceginin isaretidir. Rüyada yüzü rastikli bir kimse Görmek keder ve sikintidir. Rastiklarinin yüzünü karaladigini ve bunu mendiliyle temizlemeye çalisan bir kimseyi Görmek, günahlarindan arinmak isteyen bir yakininiz olduguna ve onun tövbe etmesi gerektigine işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 23 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. NESLİŞAH diyor ki:

    Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

  2. HÜRCAN diyor ki:

    İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus