R Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ruya tabırcısı Görmek

5

İslami rüya tabirleri, Rüyada Ruya tabırcısı Görmek anlamı nedir, Rüyada Ruya tabırcısı Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Ruya tabırcısı Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Ruya tabırcısı Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Ruya tabırcısı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ruya tabırcısı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Ruya tabırcısı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Ruya tabırcısı Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada, rüya tabircisinl Görmek, mahzun kimselerin sevinecegine ferahlik içinde olanlarin mahzun olmalarina, kapali bir seyin meydana çikmasini ümit ve arzu eden kimsenin, istek ve arzusunun yerine gelmesine, kaybolmus birisinden haber bekleyen kimse için de, o kimse tarafindan ona haber getiren bir adamin gelmesine belirti eder. Bazen de tabirci Görmek, rumuzlu seyleri bilmeyi, müskül seyleri çözmeye, gizli seyleri çikarmaya, hikaye ve olay nakledicisine ve dinî bilgileri bilen alim bir kimseye belirti eder. Tabirci, bazen çevresine ögüt veren insana da sirn gizlemeyen kimseye belirti eder. Tabirci, hakim, hukukçu ve doktor gibi halkin iyi veya kötü islerinde müracaat ettikleri kimseye belirti eder. Bazen tabirci camiye ve Kur an okuyucuya belirti eder. Çünkü tabirci hem müjdeleylci hem de korkutucudur. Bazen de tabirci sarrafa, ayar ve tarti île ugrasan kimseye belirti eder. Tabirci Görmek, bazen de çamasirciya, bez aticiya, yün ve kil kirkiciya, üzüntü, keder ve matem zamanlarinda halki teselli eden bir büyüge belirti eder. Bazen tabirci kitap, risale ve geçmis meliklerin sicillerini okuyan bilirkisiye belirti eder. Rüyada tabirci oldugunu gören kimse, hakimlige egilse hakim olur. ilim ve Kur an okumayi talep ediyorsa Kur an i ezberler, yazici olmak Istiyorsa, buna nail olur. Tip ögrenmek istiyorsa, onu ögrenir. Bunlarin hiçbirisini istemiyorsa, o kimse sarraf veya kurutemizleyicisi olur. Bazen de tabirci hakim tarafindan bir hususun kesfedilmesine memur edilen kesif heyetine belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Urınap agacı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Bostan Dolabı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

5 Yorum

  1. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

  2. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  3. Gördüğüm rüyaları Google’da aradığımda http://islamiruyatabiri.gen.tr ilk dikkatimi çeken site oldu.

  4. Gördüğüm rüya beni çok korkutmuştu. Ama anlamı o kadar da kötü değilmiş.

  5. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir